• Zahrady a parky

  Akce: ANGLIE, NEJKRÁSNĚJŠÍ ZAHRADY A PARKY jižního pobřeží hrabství SUSSEXU


  Datum: 28.8. - 3.9.2022


  Cena: 14.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd v 10:00 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční přejezd SRN, Belgií a Francií.

  2. den: Ranní trajekt (tunel) z Calais do Doveru. Dopoledne příjezd do přímorského letoviska Eastbourne. Volný program s možností výletu na útesy. Ubytování v hotelu Cavendish (4 noci). Večeře a nocleh v hotelu.

  3. den: Snídaně. Výlet do západní části Sussexu. Návštěva soukromé zahrady Woolbeding a zahrady Denmans, kde žil architekt John Brookes. Zastávka v městečku Arundel. Odpoledne program doplní ještě zastávka v národním parku Broads. Večeře a nocleh v hotelu.

  4. den: Snídaně. Dopoledne prohlídka soukromých zahrad Town Place a  Clinton Lodge. Odpoledne návštěva zahrady bývalého vikářství Hailsham Grange. Večeře a nocleh v hotelu.

  5. den: Snídaně. Dopoledne prohlídka zahrad Nymans a Standen. Odpoledne návštěva zahrady Groombridge place. Zastávka v zahradním centru. Večeře a nocleh v hotelu.

  6. den: Snídaně a naložení zavazadel. Přejezd do města Canterbury. Celodenní volný program s možností navštívit památky starého města a místní zahrady. Večer odjezd na trajekt Dover - Calais.

  7. den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, mýtné, zpáteční trajekt, 4x ubytování v hotelu Chatsworth, 4x polopenzí, povinné pojištění CK proti úpadku, průvodce CK.

  Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh v zahraničí (490 ,- Kč), pojištění storna zájezdu, vstupy do zahrad (cca 70 liber), jízdné MHD.

  Příplatek: jednolůžkový pokoj - 3.100,- Kč

  Poznámka: zájezd je vyprodán !