• Zahrady a parky

    Akce: NEJKRÁSNĚJŠÍ ZAHRADY A PARKY - COTSWOLDS


    Datum: 23.8. - 29.8.2017


    Cena: 13.100,-

    Program


    Objednat

  • NEJKRÁSNĚJŠÍ ZAHRADY A PARKY - COTSWOLDS

  • 1.den: Odjezd v 10:00 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční přejezd SRN, Belgií.

    2.den: Ranní trajekt (tunel) z Calais do Doveru. Dopoledne příjezd do Oxfordu. Volný program s možností navštívit botanickou zahradu, arboretum, univerzitní koleje a zahrady. Večer přejezd do Cheltenhamu a na zbytování v hotelu Regency (4 noci). Večeře a nocleh v hotelu.

    3.den: Snídaně. Dopoledne strávíme v hrabství Oxfordshire. Navštívíme postupně dvě soukromé zahrady - "Asthall Manor" a "Westwell Manor". Odpoledne zavítáme do slavné zahrady "Rousham", kterou navrhl v polovině 18. stol William Kent. Večeře a nocleh v hotelu.

    4.den: Snídaně. Dopoledne zajedeme do Barnesley a navštíme zahradu známe architektky "Rosemary Verey". Poté se zastavíme v Bilbury, v jedné z nejhezčích cotswoldských vesniček a prohlédneme si soukromou zahradu "Ablington". Odpoledne nás čekají ještě zahrady "Misarden Park Gardens" a přilehlé zahradnictví. Večeře a nocleh v hotelu.

    5.den: Snídaně. Upper a Lowwer Slaughter jsou patrně nejnavštěvovanější cotswoldské vesničky. V té první navštívíme dvě soukromé zahrady "Rockcliffe" a "Eyford House". Odpoledne zajedeme na prohlídku moderní zahrady "Broughton Grange". Večeře a nocleh v hotelu.

    6.den: Po snídani naložení zavazadel a odjezd do "RHS Wisley", kde stríávíme celý den. Večer odjezd do Doveru na trajekt (tunel).

    7.den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

    Cena zahrnuje: dopravu autobusem, mýtné, zpáteční trajekt, 4x ubytování v hotelu Regency*** s polopenzí, povinné pojištění CK proti úpadku, průvodce CK.

    Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh v zahraničí (490 ,- Kč), vstupy do zahrad (cca 70 liber).

    Příplatek: jednolůžkový pokoj - 3.900,- Kč

  • Zahrady a parky

    Akce: KANADA + ALJAŠKA - velký okruh


    Datum: 23.8. - 10.9. 2017


    Cena: 89.500,-

    Program


    Objednat

  • KANADA + ALJAŠKA - velký okruh

  •  1.den: Odlet z Prahy do Toronta. Po příletu do Kanady imigrační proces. Vyzvednutí auta a odjezd na ubytování při cestě do Ottawy. Nocleh v hotelu.

    2. den: Celodenní Ottawa. Návštěva "Canada Aviation Museum". Odpoledne prohlídka Parlamentu, Rideau Canalu, Marketu. Nocleh v hotelu.

    3. den: Dopoledne příjezd do Toronta. Okruh po městě. Návštěva vyhlídkové věže CN Tower, nejvyšší televizní věž Kanady - 553 m. Nocleh v hotelu.

    4. den: Ráno odjezd k Niagarským vodopádům - přírodní div světa. Vyjížďka lodí k "běsnícím živlům". Návštěva vyhlídkové věže Skylon Tower. Nocleh v hotelu.

    5. den: Vrácení auta a odlet z Toronta do Calgary. Vyzvednutí auta a podle časových možností návštěva "Aerospace Musea". Nocleh v hotelu.

    6. den: Celodenní putování NP Banff. Dopoledne zastávka ve slavném městečku Banff. Odpoledne procházka k Lake Louise. Nocleh v hotelu.

    7. den: Pokračování z NP Banf do NP Jasper. Cesta pokračuje kolem řek a vodopádů Sunwapta a Athabasca. Večer nocleh v hotelu.

    8. den: NP Jasper. Projížďka kolem jezera Jasper k Jasper House a odpoledne výprava k jezeru Maligne. Nocleh v hotelu.

    9. den: Zpáteční cesta úchvatnými "Rocky Mountains" z NP Jasper a NP BanfF do Calgary se zastávkami u ledovců a vodopádů. Nocleh v hotelu.

    10. den: Ráno odlet z Calgary do Anchorage. Vyzvednutí auta a cesta do Glennallen - pozorování nádherné aljašské přírody. Nocleh v hotelu.

    11. den: Cesta podél Wrangell Mountains k řece Copper. Poté do města Tok přes indiánskou rezervaci Tetlin. Nocleh v hotelu.

    12. den: Ráno odjezd do slavného města Dawson přes zlatokopeckou osadu Chicken. Pěší výlet s vyhlídkou na zlatonosná pole. Trajekt přes řeku Yukon. Ubytování a nocleh v hotelu Dawson.

    13. den: Pěší výlet k soutoku řek Yukon a Klondike. Vyhlídka z vrcholu Dómu na město a zlatonosná pole. U Bonanza Creek prohlídka kdysi největšího rypadla na těžbu zlata na světě. Prohlídka muzea v Dawsonu. Nocleh v hotelu.

    14. den: Cesta zpátky z Dawsonu do Gllennalenu se zastávkami u aljašských řek a jezer. Nocleh v hotelu.

    15. den: Pokračování jízdy z Glennallu do Sewardu k Aljašskému zálivu na pozorování živočichů v "Kenai Fjords" NP. Nocleh v hotelu.

    16 den: Plavba lodí ve fjordech NP Kenai s možností pozorování mořských vyder, velryb a dalších zvířat.  Procházka k ledovci Exit na Lowell Pointu. Nocleh v hotelu.

    17. den: Příjezd do Anchorage. Návštěva "Aljaska Aviation Heritage" muzea. Okružní jízda městem. Rozloučení s Aljaškou. Nocleh v hotelu.

    18. den: Ráno odlet do Prahy.

    19. den: Přílet do Prahy.

    Cena zahrnuje: zpáteční letenku včetně letišních tax, zapůjčení a dopravu autem, spotřebu benzínu, doprovod (řidiče) CK, 17x ubytování v hotelech typu Dayss Inn, většinou se snídaní, povinné pojištění K proti úpadku.

    Cena nezahrnuje: povolení ESTA (vyřídí CK) do USA, vízum do Kanady, vstupné, stravování (cca 15 USD/den), pojištění léčebných výloh v zahraničí, vstupy a jízdné lodí.                                                                              

     

  • Zahrady a parky

    Akce: JAR - Safari v Krüger NP + Cape Town


    Datum: 4.12. - 15.12. 2017


    Cena: 58.500,-

    Program


    Objednat

  • JAR - Safari v Krüger NP + Cape Town

  • 1. den: Odlet z Prahy do Jihoafrické republiky - Johannesburgu.

    2. den: Přílet do Johannesburgu. Vyzvednutí auta, malá okružní jízda. Prohlídka vojenské pevnosti Fort Klapperkop. Ubytování v hotelu.

    3. den: Dopoledne odjezd do Nelspruitu. Zastávka v jeskyni Sudwala. Nocleh v hotelu.

    4. den: Celodenní okružní jízda přírodními rezervacemi - Pinnacle, God´s Window, Rain Forest, Blyde River Canyon, Lisbon Falls a další zajímavosti. Nocleh v hotelu.

    5. den: Celodenní safari v "Krüger National Park". Pozorování zvířat z auta. Uvidíme slony, hrochy, žírafy, buvoly a další zvířata v jejich přirozeném prostředí. Nocleh v hotelu.

    6. den: Ráno odjezd do Johannesburgu. Odpoledne přelet do Kapského Města. Vyzvednutí auta. Okružní jízda městem. Ubytování a nocleh v hotelu.

    7. den: Celodenní prohlídka Kapského Města. Výjezd na "Signal Hill", Stolovou horu, prohlídka hradu "Dobré naděje" a menší pevnosti "Fort Wynyard". Nocleh v hotelu.

    8. den: Prohlídka jedné z největších botanických zahrad na světě - Kirstenbosch. Návštěva Green Marketu a Flower Marketu. Nocleh v hotelu.

    9. den: Celodenní okružní jízda oblastí Kapského Města - návštěva "Mysu Dobré naděje", prohlídka pštrosí farmy, jízda podél Hout Bay a Clifton Bay, zastavení v Camps Bay. Nocleh v hotelu.

    10. den: Dopoledne volno na dokončení prohlídky města. Odpoledne vrácení auta a odlet do Prahy.

    11. den: Přílet do Prahy. 

    Cena zahrnuje: zpáteční letenku včetně letištních tax, 8x ubytování v hotelu, zapůjčení a dopravu autem, spotřebu benzínu, doprovod (řidiče) CK a povinné pojištění CK proti úpadku.

    Cena nezahrnuje: vstupy, stravování, pojištění léčebných výloh v zahraničí.

     

    SlonSlon v Krüger NP

     2017 CK PP TOURIST - zájezdy na letecké dny a na letecká muzea v Evropě a zámoří

Google plus  PageRank.cz