• Zahrady a parky

  Akce: NEJKRÁSNĚJŠÍ ZAHRADY A PARKY SUSSEXU + WISLEY


  Datum: 31.8. - 6.9.2014


  Cena: 10.900,-

  Program


  Objednat

 • NEJKRÁSNĚJŠÍ ZAHRADY A PARKY SUSSEXU + WISLEY

 •  

  1.den: Odjezd ve 14:00 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční přejezd SRN, Belgií.

  2.den: Ranní trajekt z Calais do Doveru. Příjezd do přímořského letoviska HASTINGS, kde strávíme tři noci v hotelu Best Western - ROYAL VICTORIA. Odpoledne procházka po útesech nebo zahradách ve čtvrti St. Leonard. Večeře a nocleh v hotelu.

  3.den: Snídaně. Dopoledne návštěva soukromé zahrady "Sarah Raven´s Cutting Garden". Přejezd do jedinečné zahrady "Sissinghurst Castle Garden" v hrabství Kent. Odpoledne pobyt v zahradě Christopera Lloyda "Grear Dixter". Večeře a nocleh v hotelu.

  4.den: Snídaně. Dopoledne zastávka v zahradnictví "Marchants Hardy Plants". Prohlídka historické zahrady "Michelham Priory". Odpoledne návštěva venkovského sídla spisovatelky Virginie Woolfové - "Monk´s House". Večeře a nocleh v hotelu.

  5.den: Po snídani naložení zavazadel a odjezd do Londýna. Cestou návštěva soukromé zahrady "Borde Hill Garden" a botanické zahrady "Wakehurst", která je pobočkou Královské botanické zahrady Kew. Ubytování a nocleh v hotelu ST.GILES ve Felthamu.

  6.den: Po snídani odjezd do "RHS Wisley", kde strávíme celý den na květinové slavnosti FLOWER SHOW. Večer odjezd do Doveru na trajekt.

  7.den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, mýtné, zpáteční trajekt, 3x ubytování v hotelu 3star s polopenzí, 1x nocleh v hotelu St. Giles se snídani, povinné pojištění CK proti úpadku, průvodce CK.

  Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh v zahraničí, vstupy do zahrad (cca 60 liber), vstupné na květinovou výstavu, jízdné MHD.2014 CK PP TOURIST - zájezdy na letecké dny a na letecká muzea v Evropě a zámoří

Google plus  PageRank.cz

Obchod-Facebook