• Zahrady a parky

  Akce: ANGLIE, NEJKRÁSNĚJŠÍ ZAHRADY A PARKY - ESSEXU a SUFFOLKU


  Datum: 6.6. - 12.6.2018


  Cena: 13.100,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1.den: Odjezd v 10:00 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční přejezd SRN, Belgií.

  2.den: Ranní trajekt (tunel) z Calais do Doveru. Dopoledne příjezd do Cambridge. Volný program s možností navštívit botanickou zahradu, univerzitní koleje a zahrady. Večer přejezd do Colchesteru na ubytování v hotelu Holiday Inn Express (4 noci). Večeře ve městě a nocleh v hotelu.

  3.den: Snídaně. Dopoledne strávíme v jižní části hrabství Essex. Navštívíme postupně zahrady RHS Hyde Hall a soukromé zahrady Glen Chantry a Stone Pine. Večeře ve městě a nocleh v hotelu.

  4.den: Snídaně. V okolí Colchesteru je řada zajímavých soukromých zahrad. Pokud nám to jejich majitelé umožní, potom bychom rádi navštívili zahrady Bourne Mill, Ulting Wick a Marks Hall. Největším zážitkem bude tento den určitě prohlídka zahrady Beth Chatto. Večeře ve městě a nocleh v hotelu.

  5.den: Snídaně.  Dnes pojedeme do hrabství Suffolk. K nejzajímevějším v této oblasti patří nepochybně zahrada v Helmington Hall, kterou navrhla známá architektka Lady Tollemache a soukromá zahrada Wyhen Hall. Zajedeme také do zahrady a zahradnictví Adrina Blooma v Bressinghamu. Večeře ve městě a nocleh v hotelu.

  6.den: Po snídani naložení zavazadel a odjezd do Londýna, kde stríávíme celý den. Možnost navštívit botanickou zahradu Kew. Večer odjezd do Doveru na trajekt.

  7.den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, mýtné, zpáteční trajekt, 4x ubytování v hotelu Holiday Inn Express, 4x polopenzí, povinné pojištění CK proti úpadku, průvodce CK.

  Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh v zahraničí (490 ,- Kč), vstupy do zahrad (cca 70 liber).

  Příplatek: jednolůžkový pokoj - 3.900,- Kč

  Poznámka: zájezd je vyprodaný !
 • Zahrady a parky

  Akce: ANGLIE, DUXFORD - LÉTAJÍCÍ LEGENDY + RIAT 2018 - Letecky


  Datum: 13.7. - 16.7. 2018


  Cena: 13.800,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odlet z Prahy do Londýna. Odjezd MHD na ubytování do hotelu IBIS ve Stevenage (3 noci).

  2. den: Snídaně. Odjezd autobusem do Duxfordu na "Létající legendy 2018". Večer nocleh v hotelu.

  3. den: Snídaně. Odjezd autobusem na "Létající legendy 2018" nebo na "RIAT 2018". Nocleh v hotelu.

  4. den: Snídaně. Dopoledne volno na individuální prohlídku Londýna. Odpoledne odjezd MHD na letiště. Odlet do Prahy.

  Cena zahrnuje: letenku včetně všech tax, 3x ubytování v hotelu se snídaní, povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje: jízdné MHD, vstupné, pojištění léčebných výloh v zahraničí.
 • Zahrady a parky

  Akce: JAR - Africa Aerospace and Defence + Safari v Krüger NP + Cape Town


  Datum: 20.9. - 30.9. 2018


  Cena: 62.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odlet z Prahy do Jihoafrické republiky - Johannesburgu.

  2. den: Přílet do Johannesburgu. Vyzvednutí auta, malá okružní jízda. Prohlídka vojenské pevnosti Fort Klapperkop. Ubytování v hotelu.

  3. den: Celodenní návštěva "Africa Aerospace and Defence" na AFB Waterkloof - open day pro veřejnost. Nocleh v hotelu v Nelspruitu.

  4. den: Celodenní okružní jízda přírodními rezervacemi - Pinnacle, God´s Window, Rain Forest, Blyde River Canyon, Lisbon Falls a další zajímavosti. Nocleh v hotelu.

  5. den: Celodenní safari v "Krüger National Park". Pozorování zvířat z auta. Uvidíme slony, hrochy, žírafy, buvoly a další zvířata v jejich přirozeném prostředí. Nocleh v hotelu.

  6. den: Ráno odjezd do Johannesburgu. Odpoledne přelet do Kapského Města. Vyzvednutí auta. Okružní jízda městem. Ubytování a nocleh v hotelu.

  7. den: Celodenní prohlídka Kapského Města. Výjezd na "Signal Hill", Stolovou horu, prohlídka hradu "Dobré naděje" a menší pevnosti "Fort Wynyard". Nocleh v hotelu.

  8. den: Prohlídka jedné z největších botanických zahrad na světě - Kirstenbosch. Návštěva Green Marketu a Flower Marketu. Nocleh v hotelu.

  9. den: Celodenní okružní jízda oblastí Kapského Města - návštěva "Mysu Dobré naděje", prohlídka pštrosí farmy, jízda podél Hout Bay a Clifton Bay, zastavení v Camps Bay. Nocleh v hotelu.

  10. den: Dopoledne volno na dokončení prohlídky města. Odpoledne vrácení auta a odlet do Prahy.

  11. den: Přílet do Prahy. 

  Cena zahrnuje: zpáteční letenku včetně letištních tax, 8x ubytování v hotelu, zapůjčení a dopravu autem, spotřebu benzínu, doprovod (řidiče) CK a povinné pojištění CK proti úpadku.

  Cena nezahrnuje: vstupy, stravování, pojištění léčebných výloh v zahraničí