• Letecké aerosalóny

  Akce: FRANCIE, NORMANDIE - 75. výročí vylodění + letecký den J.B. Salise


  Datum: 3.6. - 9.6. 2019


  Cena: 7.900,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd v 13:00 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční jízda přes Německo.

  2. den: Ráno příjezd do Cherbourgu. Prohlídka atomové ponorky "Le Redoutable" + s oceánografickým muzeem. Odpoledne návštěva Fort du Roule a Muzea de Liberation. Večer ubytování v hotelu F 1 v Cherbourgu - 3 lůžkové pokoje. Za příplatek dvou nebo jednolůžkové pokoje.

   3. den: Dopoledne návštěva dělostřelecké baterie Crisbeq a pláže Utah s muzeem vojenské techniky. Odpoledne volno na prohlídku městečka St. Mere-Eglise. Památník parašutisty Johna Steela, Airborne muzeum, obchody s vojenským materiálem. Večer nocleh v hotelu Formule 1.

  4. den: Návštěva Point du Hoc. Projížďka pláži Omaha - Vierville-sur-Mer a návštěva amerického hřbitovav St. Laurent-sur-Mer. Nocleh v hotelu F 1.

  5. den: Pláž Arromanches - Muzeum vylodění, zastávka na plážích Gold, Sword a Juno. Oistreham - Atlantic Wall a Pegasus Bridge. Nocleh v hotelu F 1.

  6. den: Výběr ze 2 možností. a) celodenní návštěva leteckého dne J.B. Salise - "Báječné vrtule". b) prohlídka Paříže MHD - např. letecké muzeum Le Bourget, vojenské muzeum Invalidovna apod. Večer odjezd do Prahy.

  7. den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 4x ubytování v hotelu Formule 1 - 3 lůžkové pokoje, povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje:  vstupné, jízdné MHD, pojištění léčebných výloh v zahraničí, stravování.

  Příplatek: 4x snídaně 550,- Kč, za dvoulůžkový pokoj 950,- Kč/osoba, jednolůžkový pokoj 3.800,- Kč